Spoštovani!

Mercator želi ohranjati tudi več manjših trgovin v istem kraju, kar je dokaz, da nam ni vseeno za želje in potrebe krajank in krajanov. Prizadevamo si vse trgovine ohraniti odprte in bi si, seveda, želeli kupcem čim bolj ustreči tudi glede obratovalnega časa, vendar moramo pri trgovinah, ki so v bližini večjih Mercatorjevih trgovin, upoštevati tudi druge dejavnike. Kot podjetje se moramo odzivati na vrsto okoliščin, ki niso vse ugodne, pogoji za zagotavljanje polnega obratovalnega časa v vseh trgovinah pa so vedno bolj zahtevni. Zato je Mercatorjeva trgovina pri avtobusni postaji v Radovljici za zdaj odprta do 16. ure.

za Mercator : Tanja KALIŠEK

Statistika

Obiskovalcev
18
Prispevki
107
Zadetki pogledov prispevkov
721174

Anketa

Kako vam je všeč nova spletna stran?

odlična je - 0%
dobra je - 100%
lahko bi bila boljša - 0%